ALEKSANDER NIKOŁAJEW

Radca prawny
Aleksander Nikołajew ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, od 1988 r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe obejmuje przede wszystkim wsparcie prawne podmiotów z branży bankowej i usługowej. Specjalizuje się w zagadnieniach z płaszczyzn prawa cywilnego i bankowego, a także prawa gospodarczego i prawa pracy.
Telefon kontaktowy + 48 604 246 142
SERGIUSZ NIKOŁAJEW

Adwokat
Sergiusz Nikołajew ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a od 2007r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Od wielu lat aktywnie wspiera prawnie jeden z czołowych banków, między innymi w zakresie procesu kredytowego i procesu odzysku. Specjalizuje się w zagadnieniach z płaszczyzn prawa cywilnego, prawa bankowego i prawa procesowego.
Telefon kontaktowy + 48 500 22 33 99
MARCIN GLINIECKI

Radca prawny
Marcin Gliniecki ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, od 2016r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Do jego zadań należy przede wszystkim świadczenie wsparcia prawnego dla klientów kancelarii (zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych), uczestnictwo w procesach sądowych w roli pełnomocnika procesowego, jak również opracowanie pism przygotowawczych w sprawach cywilnych.
MICHAŁ WYCZAWSKI

Adwokat
Michał Wyczawski ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w trakcie studiów brał udział w programie ERASMUS w ramach Solent University w Southampton. Od 2017r. jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Do jego zadań należy przede wszystkim aktywne uczestnictwo w procesach sądowych w roli pełnomocnika procesowego, jak również opracowanie pism przygotowawczych w sprawach cywilnych.